Podczas EKOpikniku zostały wręczone nagrody w konkursie plastycznym z okazji Dnia Ziemi „Oddycham, więc dbam”, którego organizatorem była Gmina Strzelin.
Jesteśmy bardzo dumni, że po raz kolejny uczniowie naszej szkoły stanęli na scenie, aby odebrać nagrody z rąk pani burmistrz Doroty Pawnuk.
W klasach młodszych:
II miejsce zdobyła Kalinka Kwiatkowska z kl. 1b
III miejsce zdobył Wojtek Paluch z kl. 1b
wyróżnienie otrzymała Zosia Curyl z kl. 1c
W klasach starszych:
I miejsce zdobyła Maja Waliczek z kl. 6b
wyróżnienie otrzymała Laura Lorenz z kl.4a
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy kolejnych sukcesów!