EKO
- 05.06.2026 01:07
- Podczas EKOpikniku zostały wręczone nagrody w konkursie plastycznym „EKO PLAKAT”, którego organizatorem było ECO Ekologiczne Centrum Odzysku Sp. z o.o.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasi uczniowie zostali docenieni za swoją kreatywność i talent.
W kategorii klas I–III:
III miejsce zdobyła Kalinka Kwiatkowska z kl. 1b
W kategorii klas IV–VIII:
I miejsce zdobyła Oliwia Tomera z kl. 8a
II miejsce zdobył Karol Stopa z kl. 7b
Naszym utalentowanym uczniom składamy wielkie gratulacje i życzymy dalszych sukcesów oraz nieustającej pasji do rozwijania swoich talentów. - Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły
,,Nasza Ziemia- środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro".
- 05.06.2026 01:12
- 20 maja 2026 r. ogłoszono wyniki półfinału regionalnego dla woj. dolnośląskiego i woj. wielkopolskiego
XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego ,,Nasza Ziemia- środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro".
Tegoroczna edycja konkursu przebiegała pod hasłem SÓL ZIEMI.
Wyróżnienie otrzymała MAJA WALICZEK uczennica kl. VI b.
Serdecznie gratulujemy! - Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły
Galeria zdjęć
- brak danych