Podczas EKOpikniku zostały wręczone nagrody w konkursie plastycznym „EKO PLAKAT”, którego organizatorem było ECO Ekologiczne Centrum Odzysku Sp. z o.o.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasi uczniowie zostali docenieni za swoją kreatywność i talent.
W kategorii klas I–III:
III miejsce zdobyła Kalinka Kwiatkowska z kl. 1b
W kategorii klas IV–VIII:
I miejsce zdobyła Oliwia Tomera z kl. 8a
II miejsce zdobył Karol Stopa z kl. 7b
Naszym utalentowanym uczniom składamy wielkie gratulacje i życzymy dalszych sukcesów oraz nieustającej pasji do rozwijania swoich talentów.