Konkurs - Mój Las
- 08.06.2020 11:44
Maja Lorenz ucz. kl. 8 c PSP5 w Strzelinie, w tym roku szkolnym, brała udział w XXXIII edycji Konkursu “Mój Las” organizowanym jest przez Zarząd Główny SITLiD oraz Ligę Ochrony Przyrody. Konkurs organizowany jest od 1986r. Celem konkursu jest poszerzanie wiedzy przyrodniczej i ekologicznej dzieci i młodzieży szkolnej oraz zachęcanie do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska.
Konkurs odbywa się rokrocznie w dwóch etapach: regionalnym (I etap wojewódzki) i centralnym (II etap ogólnopolski). W konkursie biorą udział dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych; podzieleni na cztery kategorie wiekowe.
Maja Lorenz w etapie wojewódzkim organizowanym przez LOP okręg Wrocław, w III kategorii wiekowej zajęła II miejsce. Temat pracy: Formy ochrony przyrody w mojej okolicy bardzo zainteresował Maję. Nagrodzona praca Mai wzięła udział w Konkursie Ogólnopolskim. Gratulujemy. Cieszymy się z sukcesu Mai.
- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły
English is fun
- 05.06.2026 01:14
- Z przyjemnością informujemy, że do drugiego etapu gminnego konkursu z języka angielskiego "English is fun" zakwalifikowali się następujący uczniowie:
z klas I:
1. Jan Niedźwiedź kl. 1c
2. Jan Skałka kl. 1b
3. Jagoda Korkuś kl. 1b
4. Liliana Ninierza kl.1b
5. Mateusz Najder kl. 1b
z klas II:
1. Aleksander De Wille kl. 2b
2. Cyprian Jakubiec kl. 2a
z klas III
1. Hubert Dawid kl. 3a
2. Jakub Kasaraba kl. 3a - Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły
Galeria zdjęć
- brak danych
