,,Nasza Ziemia- środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro".
- 05.06.2026 01:12
- 20 maja 2026 r. ogłoszono wyniki półfinału regionalnego dla woj. dolnośląskiego i woj. wielkopolskiego
XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego ,,Nasza Ziemia- środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro".
Tegoroczna edycja konkursu przebiegała pod hasłem SÓL ZIEMI.
Wyróżnienie otrzymała MAJA WALICZEK uczennica kl. VI b.
Serdecznie gratulujemy! - Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły
Szkolny Konkurs Ekologiczny „Jestem znawcą przyrody”
- 02.03.2026 00:40
Szkolny Konkurs Ekologiczny „Jestem znawcą przyrody” W naszej szkole odbył się konkurs ekologiczny dla uczniów klas 1–3 pod hasłem „Jestem znawcą przyrody”. Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą na temat przyrody i ochrony środowiska. Poziom był bardzo wysoki, a uczestnicy świetnie poradzili sobie z przygotowanymi zadaniami.
Emocji nie brakowało – konieczne było przeprowadzenie dogrywek, aby wyłonić zwycięzców!
Wyniki konkursu ekologicznego:
Klasy pierwsze:
1. Kalinka Kwiatkowska 1b
2. Jakub Psiurski 1a
3. Zuzanna Bieniek 1c
3. Aleksander Jeziorny 1b
3. Ignacy Dubaniowski 1b
3.Nikodem Daź 1c
Klasy drugie:
1. Szczepan Flis 2b
2. Katarzyna Flis 2a
2. Adam Podyma 2b
3. Hubert Madziołko 2b
Klasy trzecie:
1. Hubert Pawełko 3a
2. Alicja Daź 3c
3. Sonia Szczepańska 3a
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych wyników, zaangażowania i pasji do odkrywania świata przyrody. Jesteśmy z Was bardzo dumni!
- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły
Galeria zdjęć
- brak danych