• Ekologia w Moim Domu

        • 18.02.2026 23:22
        • Z ogromną przyjemnością informujemy, że w XVIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu ,,Ekologia w moim domu" w kategorii praca multimedialna klasy 1-3

          I MIEJSCE zajęła KALINA KWIATKOWSKA uczennica klasy 1b.

          Serdecznie gratulujemy!
        • więcej
        • Powiatowa Liga Szachowa

        • 18.02.2026 00:23
        • W ramach Powiatowej Ligi Szachowej 17 lutego odbył się kolejny turniej.
          Uczniowie naszej szkoły  stanęli na wysokości zadania i zdobyli kolejne medale!
          Z kategorią szachową:
          Lila Kobel I miejsce
          Patrycja Kunysz II miejsce
          Bez kategorii:
          Larissa Kotzur II miejsce
          Antonina Haughian III miejsce

          Z kategorią:
          Karol Stopa II miejsce
          Bez kategorii:
          Sebastian Tolksdorf III miejsce.
          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
        • więcej
        • 112 Ratuje życie

        • 18.02.2026 00:18
        • Uczennica naszej szkoły Kalinka Kwiatkowska zdobyła wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym ,,112 - ratuje życie ".Jej praca została doceniona za pomysłowość, estetykę oraz ważne przesłanie promujące bezpieczeństwo i właściwe reagowanie w sytuacjach zagrożenia. Serdecznie gratulujemy!
        • więcej
        • Szkolny Konkurs Matematyczny klas I-III

        • 15.04.2025 00:53
        • Milo nam podać listę laureatów Szkolnego Konkursu Matematycznego klas 1-3, który odbył się w ubiegłym tygodniu w naszej szkole.
          Klasy pierwsze:
          I miejsce - Smela Jagoda kl. 1b
          - Szajnowski Mikołaj kl. 1b
          - Holubowicz Kornelia kl. 1c
          II miejsce - Fabiś Franciszek kl. 1b
          III miejsce- Miadziołko Hubert kl. 1b
          - Żygadło Leon kl. 1c

          Klasy drugie:
          I miejsce - Wojciech Papierok kl.2a
          II miejsce - Maria Litwin kl.2c
          III miejsce - Sonia Szczepańska kl.2a
          - Wojciech Pomsta kl. 2b

          Klasy trzecie:
          I miejsce - Ksawery Jarzyński kl. 3a
          II miejsce – Tobiasz Ninierza kl. 3c
          III miejsce - Michał Podgórski kl. 3a
          - Julian Białkowski kl. 3b
          - Julian Janas kl. 3c

          Jednocześnie informujemy,że trzy osoby z poszczególnych klas trzecich będą reprezentować naszą szkołę 20 maja 2025r. w XXIX Powiatowym Konkursie Matematycznym "Wesołe myślenie" w Kuropatniku. Są to uczniowie, którzy zdobyli najwięcej punktów w swoich klasach:
          z kl.3a Ksawery Jarzyński, z kl.3b Julian Białkowski a z z kl.3c Tobiasz Ninierza.

          Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
        • więcej
        • Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej 2025

        • 02.04.2025 01:13
        • 1 kwietnia 2025 r. w Strzeliński Ośrodek Kultury odbył się etap gminny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom 2025" pod patronatem Pani Dorota Pawnuk Burmistrz Miasta i Gminy Strzelin.
          Łucja Bajsarowicz, Kalina Woźniak, Miłosz Borowczyk, Laura Prescha, Iga Bohdanowicz i Hubert Pawełko zmierzyli się z bardzo trudnym testem. Wszyscy spisali się wspaniale.
          Do etapu powiatowego przeszła Łucja Bajsarowicz z klasy V a zajmując I miejsce w kategorii klas V-VIII i Laura Prescha z klasy IV a zajmując IV miejsce w kategorii klas I-IV.
          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
          Dziękujemy wszystkim uczestnikom za godne reprezentowanie naszej szkoły.
        • więcej
        • Strzeliński Geniusz Matematyczny

        • 05.06.2026 01:14
        • Wielki sukces naszych uczniów w „Strzelińskim Geniuszu Matematycznym”!
          Z dumą informujemy, że 29 maja 2026 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Skłodowskiej-Curie
          w Strzelinie odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny.
          Nasi reprezentanci poradzili sobie po mistrzowsku! Oto wyniki naszych matematycznych orłów:

          I miejsce – Wiktor Lipa (klasa 8c)
          II miejsce – Jan Szmigielski (klasa8b)

          Serdecznie gratulujemy Wiktorowi i Janowi tak ogromnego osiągnięcia!
          Życzymy Wam dalszych sukcesów i niesłabnącej pasji do królowej nauk.

          Dziękujemy również wszystkim pozostałym uczniom, którzy wzięli udział w konkursie, za godne i piękne reprezentowanie barw naszej szkoły. Jesteśmy z Was bardzo dumni!
        • więcej
        • English is fun

        • 05.06.2026 01:14
        • Z przyjemnością informujemy, że do drugiego etapu gminnego konkursu z języka angielskiego "English is fun" zakwalifikowali się następujący uczniowie:

          z klas I:
          1. Jan Niedźwiedź kl. 1c
          2. Jan Skałka kl. 1b
          3. Jagoda Korkuś kl. 1b
          4. Liliana Ninierza kl.1b
          5. Mateusz Najder kl. 1b

          z klas II:
          1. Aleksander De Wille kl. 2b
          2. Cyprian Jakubiec kl. 2a

          z klas III
          1. Hubert Dawid kl. 3a
          2. Jakub Kasaraba kl. 3a
        • więcej
        • Męczennicy Końca Tysiąclecia

        • 05.06.2026 01:13
        • Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zostali laureatami Ogolnopolskiego konkursu Męczennicy końca Tysiąclecia
          I miejsce Hanna Krukowska kl 4c
          I miejsce Aniela Milewska kl 5a
          Wyróżnienia
          Kalina Kwiatkowska kl 1
          Antonina Niedźwiedź kl 4
          Maja Waliczek kl 6
          Dziękujemy wszystkim uczestnikom o zwycięzcom gratulujemy!
        • więcej
        • ,,Nasza Ziemia- środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro".

        • 05.06.2026 01:12
        • 20 maja 2026 r. ogłoszono wyniki półfinału regionalnego dla woj. dolnośląskiego i woj. wielkopolskiego
          XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego ,,Nasza Ziemia- środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro".

          Tegoroczna edycja konkursu przebiegała pod hasłem SÓL ZIEMI.

          Wyróżnienie otrzymała MAJA WALICZEK uczennica kl. VI b.

          Serdecznie gratulujemy!
        • więcej
        • Powiatowy Konkurs Wiedzy o Arktyce i Antarktyce

        • 05.06.2026 01:11
        • Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zostali laureatami Powiatowego Konkursu Wiedzy o Arktyce i Antarktyce.

          I miejsce- Michał Jakielaszek kl. 8 c
          II miejsce- Wiktor Lipa kl. 8c

          Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przygotowania do konkursu a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
        • więcej
  • Galeria zdjęć

    • brak danych