W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego przypominamy, że każdy uczeń zobowiązany jest oddać podręczniki w dobrym stanie i w komplecie przed zakończeniem roku szkolnego.
Ewentualne uszkodzenia należy usunąć- wymazać ślady ołówka i zabrudzenia, podkleić rozwarstwioną na rogach okładkę książki.
Zgodnie z regulaminem użytkowania podręczników zniszczenie ich będzie skutkowało koniecznością odkupienia.
Zbiórka podręczników nastąpi w dniach:
16.06.- klasa 8a, 8b i 8c
17.06.- klasa 7a, 7b i 7c
18.06.- klasa 6a, 6b i 5a
19.06.- klasa 5b, 4a, 4b i 4c
22-23.06- klasy 1-3
W wypadku przewidywanego wyjazdu dziecka w tym czasie i nieobecności w szkole należy oddać je wcześniej ( w dniach: 8-10 czerwca proszę przekazać komplet podręczników wychowawcy klasy).
Wypożyczone książki z biblioteki szkolnej proszę zwrócić w dniach 15- 19 czerwca.