• Plastyka

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym: ,,ZAMKI I PAŁACE W POLSCE”.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, oraz dzieci i młodzieży działającej w kołach plastycznych, na terenie domów kultury i innych ośrodków pozaszkolnych, oraz dzieci i młodzieży szkół specjalnych.

Uczestnicy wykonują pracę pt. ,,Zamki i pałace w Polsce” – format prac max. 100x70cm.

Technika wykonania prac plastycznych jest dowolna ( rysunek, malarstwo, grafika, ceramika- płaskorzeźba).

Prace należy nadsyłać w terminie do 04 maja 2021r. (liczy się data stempla pocztowego lub data nadania przesyłki kurierskiej) na adres: Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie ul. Powstańców Śląskich 1, 42-500 Będzin.

Prace konkursowe powinny być opisane na odwrocie według wzoru: tytuł pracy, imię i nazwisko autora, klasa, wiek, placówka i jej adres, telefon, imię i nazwisko opiekuna artystycznego.

Do prac należy dołączyć kartę zgłoszenia ( załącznik nr1).

OGOLNOPOLSKI_KONKURS_PLASTYCZNY_zamki_i_palace(1).pdf

Zgoda_na_wykorzystanie_wizerunku_oraz_publikacje_danych_osobowych.pdf