• Podsumowanie Projektu

• Jesteśmy tuż po finale projektu „Podaj dalej-dobro powraca”.
          Emocje pomału słabną, ale nasze serca ❤️wciąż biją mocno…i tak już chyba pozostanie na wspomnienie małego Ignasia, który jako gość honorowy, wraz ze swoją mamą odwiedził wczoraj naszą szkołę!!!!
          ​W dniach od 06.03-14.03.2023r w szkole działał projekt charytatywny „Podaj dalej-dobro powraca!” przygotowany przez Szkolne Koło Wolontariatu.
          Nasze założenie brzmiało: DZIAŁAJĄC WSPÓLNIE MOŻEMY ULŻYĆ CIERPIENIU DZIECKA!
          Tym razem postanowiliśmy wystąpić z większą inicjatywą, a tym samym zaangażować
          w pomoc całą społeczność szkolną przez nieco dłuższy czas. Pomyśleliśmy o chłopcu - IGNASIU, podopiecznym Stowarzyszenia „Gramy o życie”.
          Dlaczego Ignaś? Po prostu, ludzie dobrej woli poprosili nas o zbiórkę nakrętek na jego leczenie. I tak to się zaczęło…
          W ciągu tego tygodnia uczniowie mogli uczestniczyć w wielu działaniach charytatywnych, które miały na celu zgromadzić jak najwięcej funduszy dla chorego chłopca.
          W dniu finału projektu charytatywnego cała szkoła wraz zaproszonymi gośćmi miała możliwość obejrzeć spektakl, pt. „Dziwny jest ten świat, czyli o dziewczynce z zapałkami inaczej” przygotowany przez spontanicznie skrzykniętą grupę uczniów o gołębich sercach.
          Wzruszeniom nie było końca podczas multimedialnej prezentacji o MAŁYM WOJOWNIKU IGNASIU.
          ​Dzięki Waszej ofiarności na ręce pana L. Krzysztofczyka prezesa Stowarzyszenia „Gramy o życie” przekazaliśmy ponad 4500 zł.👏👏👏
          Ze szczerego serca dziękujemy WSZYSTKIM DARCZYŃCOM!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
          Koordynatorzy: Barbara Smolińska, Jolanta Rabenda